راه های استان تهران صاحب سند می شوند|آغاز تهیه شناسنامه فنی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از آغاز تهیه شناسنامه فنی راه‌های استان با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران و اداره کل راهداری و حمل‌ونقل استان خبر داد.

نعمت اله ترکی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، با اعلام این خبر، اظهار کرد: شناسنامه فنی راه های استان برای اولین بار تهیه خواهد شد که زمینه‌ساز برنامه ریزی دقیق جهت عملیات راهداری استان است. همچنین دارای قابلیت انطباق با برنامه توسعه استان و اسناد بالادستی بوده و منجر به افزایش کارایی و بهره‌وری در راه های استان می شود.

وی افزود: نحوه تهیه شناسنامه فنی راه‌های استان به‌منظور بهره‌برداری در حوزه راهداری در جلسه ای با حضور معاون فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران، مدیرعامل و معاون فنی و نظارت مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک بحث و بررسی شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: در این جلسه اعضای گروه تحقیقاتی و پژوهشی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خلاصه‌ای از کارهای انجام‌شده در حوزه سامانه‌های طراحی شده جهت کنترل راه‌ها، برداشت‌های صورت گرفته از برخی راه های شریانی در استان و مطالعات انجام‌شده در این زمینه را ارائه کردند.

انتهای پیام./