امروز : سه شنبه 04 آذر 1399

تجلیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از دانشگاه تهران

در نشستی از سوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران لوح تقدیر بیست و دومین جشنواره شهید رجائی استان تهران در محور آموزش های الکترونیکی به دانشگاه تهران اهداء شد.

به گزارش  روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ، در راستای تقدیر از فعالیت های دانشگاه تهران در محور آموزش های الکترونیکی از سوی بیست و دومین جشنواره شهید رجائی استان تهران  به عنوان دستگاه برگزیده معرفی و لوح تقدیر از سوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اهدا شد.

در متن تقدیرنامه ای که از سوی انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و رئیس ستاد بیست و دومین جشنواره شهید رجائی استان صادر شد آمده است:

جناب آقای محمود نیلی آبادی

رئیس محترم دانشگاه تهران

سلام علیکم

در راستای تحقق سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و تاکیدات دولت محترم تدبیر و امید بر اجرای برنامه های اصلاح نظام اداری با هدف ارتقاء بهره وری، پیشرفت و توسعه استان و بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد، مفتخر به کسب عنوان « دستگاه برگزیده در محور آموزش های الکترونیکی » در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان تهران در سال 1399 می گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) موفق و موید باشید.

گفتنی است در این نشست که با حضور مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران،  علی شیرین معاون توسعه منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، امید فاطمی معاون فناوری اطلاعات دانشگاه تهران برگزار شد نسبت به گسترش همکاری های دو جانبه در حوزه فناوری اطلاعات و استقرار دولت الکترونیک در کلیه دستگاه های اجرایی اطلاعات تاکید شد.