امروز : چهارشنبه 05 آذر 1399

پیام نعمت الله ترکی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در پيامی با تبريك فرارسيدن ۲۷ اردیبهشت ماه بزرگداشت روز ملی روابط عمومي گفت:‌امروزه تصور توسعه منهای ارتباطات، تصوری ناقص و غیرممکن می‌باشد.

به گزارش پايگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ،متن پيام رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران به اين شرح است:

بسمه تعالی
امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.
امروزه تصور توسعه منهای ارتباطات، تصوری ناقص و غیرممکن می‌باشد. شرط تحقق رشد و تعالی در پهنه‌ی گیتی و اوّلین ابزار برای فراگیر شدن آن، به کارگیری صحیح ارتباطات و اطلاع‌رسانی می‌باشد.

بی‌تردید آگاهی از شیوه‌های نوین ارتباطی و اطلاع‌رسانی و همچنین التزام به آن،ضرورت هایی را هم به همراه دارد که از جمله‌ی مهمترین این ضرورتها، اخلاق‌مداری، امانت‌داری و ارزش‌آفرینی می‌باشد.

استقلال از جریانات سیاسی و دسته‌بندی‌های جناحی، رمز پایائی و مانائی رسانه‌ها به حساب می‌آید.

اینجانب ضمن تبریک این ایام از همه‌ی فعالان، پیشکسوتان و نقش‌آفرینان حوزه‌ی اطلاع‌رسانی و ارتباطات تقدیر نموده و برای خانواده‌ی بزرگ روابط‌عمومی توفیقات روزافزون مسألت می‌نمایم.

نعمت الله ترکی 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران