امروز : سه شنبه 17 تیر 1399

تفاهم نامه|جهاد دانشگاهی ساختار اداری استان تهران را بررسی میکند

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با جهاد دانشگاهی استان خبر داد.

علی شیرین در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، از انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی با جهاد دانشگاهی استان تهران خبر داد و اظهار کرد: این تفاهم نامه در راستای اجرای طرح های مشترک پژوهشی از جمله طرح آسیب شناسی ساختار اداری که از سوی منابع انسانی سازمان مدیریت استان کلید خورده انجام می شود.

وی با بیان اینکه مدت این تفاهم نامه دو ساله است، افزود: این همکاری براساس اعلام نیاز استان صورت می گیرد، ضمن آنکه این ظرفیت همکاری بر اساس قانون با اطلاع سازمان برنامه و بودجه کشور و ساختار اداری استخدامی کشور برای آسیب شناسی ساختار اداری استان تهران انجام می شود.

شیرین گفت: آسیب شناسی ساختار اداری استان تهران با بهره گیری از تجارب علمی و دانشگاهی بر مبنای یافته های پژوهشی متقن و به روز خواهد بود و در این میان از مستندات ساختاری دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها که یکی از مهم ترین آن اسناد توسعه ای استان است بهره خواهیم گرفت.

انتهای پیام./