امروز : دوشنبه 12 خرداد 1399

انتقاد فرماندار تهران از جدایی قیامدشت از پایتخت|روستاها حریم ندارند!

فرماندار تهران با انتقاد از جدا شدن قیامدشت از تهران ، گفت: چرا نباید حریمی برای این منطقه تعریف شود، این شهر در 20 سال گذشته از پایتخت خدمات دریافت کرده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ، عیسی فرهادی فرماندار تهران در هشتمین نشست شورای برنامه‌ریزی استان تهران اظهار کرد: اکثریت شهرها و روستاهای کشورمان حریم دارند اما متاسفانه روستاهای اطراف پایتخت بدون حریم اند که باید برای آن چاره جویی شود.

فرهادی با بیان اینکه مناطق 21،22 و بخشی از منطقه پنج در 20 سال گذشته رشد کرده و 2.5 میلیون نفر جمعیت را در خود جای داده گفت: چرا نباید روستایی در تهران با 2 هزار نفر جمعیت گازرسانی شود؟

فرماندار تهران با انتقاد از جدا شدن قیامدشت از تهران افزود: چرا نباید حریمی برای این منطقه تعریف شود، این شهر در 20 سال گذشته از پایتخت خدمات دریافت کرده و همچنان هم این خدمات به این منطقه سرازیر می شود.

فرهادی درباره مجتمع فرهنگی مذهبی شهر آفتاب هم اظهار داشت: با توجه به پتانسیل خوب تهران در بخش کشاورزی در این مجتمع 13 هزار هکتاری باید گلخانه‌ای دایرشود تا 20 درصد کشاورزی استان را تأمین کند.
انتهای پیام/