امروز : سه شنبه 24 تیر 1399

زیست شبانه در پایتخت پاسخ دغدغه های شهروندان تهرانی است

معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: این روزها دیگر مردم برای مشکل آلودگی با شهرداری تماس نمی گیرند و درد آن ها مشکلات اقتصادی است به همین جهت طرح زیست شبانه را آغازکردیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، «سکینه اشرفی» معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان تهران اظهار کرد: در شهر تهران 127 دفتر خدمات الکترونیک شهری وجود دارد که تمامی مناطق و نواحی پایتخت را پوشش می دهد.

وی با بیان اینکه ما از خدمات بخش خصوصی برای ارتباط با شهروندان استفاده می کنیم، افزود: سامانه 137 و 1888 در پرتال بر خط تهران من آماده دریافت تصاویر و مکتوبات شهروندان تهرانی است تا به سرعت برای رفع مشکلات شهری اقدام کند.

اشرفی با تاکید بر اینکه یکی از بحث هایی که در یکی دو ماه اخیر در شهرداری تهران مطرح بود تغییر مشکلات شهروندان از مشکلات شهری و آلودگی هوا به مشکلات اقتصادی است، افزود: این روزها دیگر مردم برای مشکل آلودگی با شهرداری تماس نمی گیرند و درد آن ها مشکلات اقتصادی است. 

وی با اشاره به طرح جدید شهرداری تهران درباره زیست شبانه در پایتخت گفت: طرح زیست شبانه و راه اندازی فضای کسب و کارهای کوچک شبانه، با کمک دولت و دستگاه های اجرایی به منظور رسیدگی به دغدغه مردم است

در این جلسه محسنی بندپی استاندار تهران در رابطه با مصوبه اخیر شورای شهر تهران مبنی بر اینکه "شهرداری تهران بابت هر بار استفاده شهروندن از دستگاه کارتخوان در دفاتر خدمات الکترونیک شهر ۳۵۰۰ تومان دریافت می‌کند"، واکنش نشان داد و گفت: این مصوبه خلاف گفته های شماست و به فرمانداری تهران می گویم مصوبه شما را لغو کند.

انتهای پیام./