امروز : شنبه 04 خرداد 1398

جزئیات بازدید ترکی از 4 واحد تولیدی و دو مرکز فرهنگی در ملارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با سفر به شهرستان ملارد، از 3 واحد تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد و دو مرکز فرهنگی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، «نعمت اله ترکی» در سفر به شهرستان ملارد به همراه «حسین توکلی» فرماندار شهرستان و «محمد محمودی شاه نشین» نماینده مردم ملارد در مجلس شورای اسلامی از 4 واحد تولیدی و دو مرکز فرهنگی در حال ساخت و تجهیز بازدید کرد.

براساس این گزارش؛ عدم تخصیص ارز دولتی برای وارد کردن ماشین آلات، عدم همکاری بانک های عامل در پرداخت تسهیلات، قیمت بالای مواد اولیه از مشکلات این واحدهای تولیدی بود که مقرر شد از طریق وزارت خانه مربوطه پیگیری شود و با همکاری فرماندار و نماینده شهرستان مابقی ارز باقی مانده شرکت ها پرداخت شود.

*بازدید ترکی از کتابخانه عمومی

براساس این گزارش، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران همچنین همزمان با پانزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از کتابخانه عمومی شهید آوینی بخش صفادشت هم بازدید کرد و در جشن کتابخانه گردی حضور یافت.این کتابخانه در سال 88 با 7 هزار جلد آغاز بکار کرد و هم اکنون 19 هزار جلد کتاب و  2 هزار عضو فعال و نیمه فعال دارد.

*بازدید از مجتمع فرهنگی هنری ملارد

ترکی در پایان سفر یک روزه خود به شهرستان ملارد از نحوه ساخت و تکمیل مجتمع فرهنگی هنری ملارد بازدید کرد.

انتهای پیام./