امروز : سه شنبه 30 بهمن 1397

ضرب الاجل 6 ماهه برای تعیین و تکلیف واحدهای نیمه فعال حوزه کشاورزی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: واحدهاي نيمه تمام، نيمه فعال و غيرفعال در حوزه كشاورزي بايد به سرعت طي ٦ ماه تعيين تكليف شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نعمت الله ترکی در جلسه اقتصاد مقاومتی استان تهران با اشاره به راه اندازي پايانه صادراتي محصولات كشاورزي و پايانه صادراتي گل و گياه در استان تهران گفت: توسعه كشت هاي گلخانه اي در سال ٩٦ بسيار خوب پيش رفت و اين اقدامات در سال ٩٧ ادامه مي يابد.

وي ساماندهي و توسعه واحدهاي دامداري استان تهران را مهم دانست و افزود:ساماندهي واحدها به ويژه واحدهاي غيرفعال و نيمه فعال  از اهداف توليد به ويژه دربخش گوشت قرمز است.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تهران با اشاره به رويكرد اخير دشمنان تصريح كرد: ذخيره سازي اقلام مورد نياز در حوزه كشاورزي و بخش توليد بايد مورد توجه باشد.

تركي با اشاره به گزارش اداره جهادكشاورزي استان در خصوص اينكه ١٠ درصد واحدهاي كشاورزي غيرفعال،نيمه تمام و نيمه فعال است، گفت: واحدهاي نيمه تمام نيمه فعال و غيرفعال در حوزه كشاورزي بايد به سرعت طي ٦ ماه تعيين تكليف شوند.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تهران افزود: در واحدهاي صنعتي و كشاورزي ارتباط با دانشگاه ها و مراكز پژوهشي بايد افزايش يابد و يكي از سياست هاي ابلاغي مقام معظم رهبري هم توجه به واحدهاي دانش بنيان است.

 انتهای پیام./